لایت باکس کریستال


محصول موجود میباشد.: محصول در انبار

بررسی اجمالی

لایت باکس کرسیتالی با ابعاد متنوع. قیمت لایت باکس کریستالی به همراه چاپ با کیفیت لایت باکس کریستالی را میتوانید در ابعاد متفاوت قیمت مناسب سفارش دهید.برای مشاهده لیست قیمت لایت باکس کریستال به قست توضیحات مراجعه بفرمایید.
1100000

لایت باکس کریستالی یک سازه سریع و با کیفیت و ارزان است که از پلکسی  گلس ساخته میشود. لایت باکس پلکسی یا کریستال را میتوان روی دیوار یا به صورت باکس در محیطهای داخلی اجرا کرد.

 نوردهی مناسب و یکنواخت در تمام سازه و همچنین چاپ با دی پی آی بالا به این مدل لایت باکس جلوه مناسبی میدهد. لایت باکس کریستالی تا طول و عرض 80 در 180 قابل اجرا بوده و قیمت آن با توجه به کیفیت سازه نسبتا پایین است.

 برای انتخاب لایت باکس میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا سازه مناسب با فضای شما در کوتاه ترین زمان ممکن ساخته و تحویل شما گردد.

قیمت لایت باکس کریستال در برخی ابعاد معمول:

برای دریافت قیمت لایت باکس کریستال در سایر ابعاد با ما تماس بگیرید. مدت زمان آماده سازی هر لایت باکس بسته به ابعاد و تعداد سفارش شما دارد. 

از مزایای لایت باکس کریستال تعویض چاپ آسان است. در حالت استاندارد با باز کردن پیچهای پایه نگهدارنده لایت باکس میتوانید به راحتی چاپ جدید را جایگزین چاپ قبلی نمایید. این مزیت لایت باکس کریستالی و همچنین پایین بودن هزینه چاپ بک لیت (مدیای بک لایت) این مدل لایت باکس ال ای دی را تبدیل به محبوب تزین سازه در میان سایر بک لایت های ال ای دی ها کرده است.

 نوردهی در لایت باکس کریستالی بسته به ابعاد سازه از طریق رشته های ال ای دی با نوردهی بالا انجام میشود که از طریق شبکه های پخش نور در قسمت پشنی سازه در تمام سطح چاپ به صورت یکنواخت پخش میشود. برد بالای نور ال ای دی های به کار رفته در این سازه و نیز تراکم مناسب ال ای دی ها در طول و عرض لایت باکس باعث میشود که محصولی با کیفیت را بتوان ساخت. 

 چاپ لایت باکس کریستالی روی مدیای بک لیت و از طریق دستگاه اکوسالونت انجام میشود. پوشش مناسب جوهر روی مدیای بک لایت عامل دیگریست برای یکسانی نوردهی ال ای دی لایت باکس. علاوه بر پوشش مناسب سطح مدیا دستگاه اکوسالونت از دقت بالایی در چاپ برخوردار است که کاملا مناسب برای تولید سازه های ایندور (فضاهای داخلی با دید از فاضله نزدیک) است.

 

 

ارسال اکسپرس

ارسال سریع به تمامی نقاط کشور در بسته بندی مناسب

 

بالاترین کیفیت

ضمانت کیفیت چاپ و تضمین سلامت فیزیکی تمامی سازه ها

 

تخفیف خرید 

در صورت خرید تعداد بالا سفارش شما شامل تخفیف میشود.

گروه تبلیغاتی آیریس - طراحی، چاپ، دکور

تماس باما

تلفن: 02177643591
تلگرام/واتس‌اپ: 09907402858
ایمیل: info@irisgraphic.ir
آدرس: تهران –خیابان خواجه نصیر - پ 260 - واحد 1